Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось


   Символика

   СИМВОЛІКА МРВ АФНУ

   ____.png

   Эмблема Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України являє собою комбінацію образотворчої (графічної) і літерної частин.

   Образотворча (графічна) частина являє собою лінійну композицію "піднятого плану" квадратного осередку, розділену на чотири рівні частини. Квадрат розгорнуто по вісях на 45 градусів і вписаний в поле стилізованого геральдичного щита. Відтворення образотворчої (графічної) частина емблеми Асоціації допускається в кольоровому варіанті (контур - чорний, нижня ліва стіна - блакитна, нижня права стіна - жовта) та чорно-білому варіанті. Передбачувана елітарність

   колективного власника знака, дозволяє запропонувати графічне трактування поняття "нерухомість" у трохи іронічному характері, що може (у припустимому ступені) відбити неформальний відтінок професійних внутрішніх корпоративних відносин.

   Корпоративний (цеховий) відтінок графічного трактування головного символу Асоціації підкріплений з використанням спрощеного варіанту геральдичного щита, як першої ознаки "гільдії-цеху".

   Літерна частина знаку - назва організації "Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України" , - розташована по окружності з лівого боку на правий (по вісях знака), число 1995 свідчить про рік заснування організації. Гарнітура шрифту - Аrial жирного накреслення синього або чорного кольорів.

   Загальна стилістика презентативної і ділової документації Асоціації може бути заснована на використанні знаку у вигляді клейма - надпечатки. Графічне рішення знаку припускає різні трансформації.

    

   Прапор Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України являє собою прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3 одна до одної.

   Зображення на прапорі Асоціації складається з:

   емблеми Асоціації фахівців з нерухомості (рієлторів) України, яка розташована у центральній його частині;

   літерної частини - назви організації "Асоціація фахівців з нерухомості (рієлторів) України", яка розташована у нижній його частині.

    

   Надано сайтом Міністерства Юстиції України