Вход на сайт

Эл. почта:
Пароль:

Регистрация на сайте

Фамилия: Область:
Имя: Населенный пункт:
  Отчество: Номер телефона:
  Эл. почта: Компания:
   Пароль: Должность:
   Повторите пароль: Год начала работы:
   Фото:
   С правилами размещения объектов согласен

   Забыли пароль?

   Укажите эл. почту — мы вышлем Вам новый пароль для входа
   Эл. почта:

   Проблема на сайте

   Закрыть
   Ваш email:
   (необязательно)
   Расскажите нам, что случилось


   КОДЕКС ЕТИКИ

                                                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО
                                                                                                                                Засіданням Ради стратегічного
                                                                                                                                планування і оперативного управління
                                                                                                                                від 15 березня 1996р.
                                                                                                                                м. Київ


   КОДЕКС ЕТИКИ ЧЛЕНІВ АСОЦІАЦІЇ ФАХІВЦІВ
   З НЕРУХОМОСТІ (РІЕЛТОРІВ) УКРАЇНИ

   1. Розділ. Етичні норми, що регулюють відносини членів АФН (р) У і клієнтів.

   Стаття 1. Член АФН (р) У повинен уникати спотворення або приховування інформації, що має відношення до нерухомого майна або угоди. Однак він не зобов'язаний передавати додаткову інформацію та консультувати у справах, які виходять за рамки договору.

   Стаття 2. Член АФН (р) У не повинен відмовляти клієнтам у наданні рівноцінних професійних послуг за ознаками їх національності, релігійних переконань, статі. Член АФН (р) У зобов'язується не брати участь у планах або угодах по дискримінації особистостей по їх ознакам.

   Стаття 3. Згідно з укладеними договорами, член АФН (р) У бере на себе зобов'язання захищати і сприяти інтересам клієнта, що не звільняє його від зобов'язань справедливо обслуговувати всі сторони, які беруть участь у договорі.

   Стаття 4. Член АФН (р) У повинен забезпечувати рівень компетентних послуг з дотриманням норм і стандартів практики в тих областях операцій з нерухомістю, якими він зазвичай займається.

   Стаття 5. Член АФН (р) У для захисту клієнтів повинен піклуватися про те, щоб фінансові зобов'язання по операціях були визначені в письмовому вигляді договором, що відображає точно угоду сторін. Копія договору повинна надаватися кожній із сторін, що бере участь у договорі.

   Стаття 6. Член АФН (р) У не повинен здійснювати професійні послуги, пов'язані з майном або його вартістю, в якому він має існуючу або передбачувану зацікавленість, якщо така зацікавленість спеціально не розкрита перед всіма учасниками договору.

   Стаття 7. Член АФН (р) У не повинен використовувати некомпетентність або

   стан здоров'я клієнта з метою отримання доходу при операціях з нерухомістю.

   II. Розділ. Етичні норми, що регулюють внутрішні і зовнішні відносини членів

   АФН (р) У.

   Стаття 8. В інтересах Асоціації і своєї власної діяльності члени АФН (р) У повинні за власним бажанням ділитися з іншими членами Асоціації формами, методами і досвідом роботи з метою підвищення професіоналізму і компетенції, підтримувати рішення керівних органів АФН (р) У з питань обміну інформацією з метою підвищення професіоналізму всіх членів Асоціації.

   Стаття 9. Член АФН (р) У має рівні права з іншими членами Асоціації. Член АФН (р) У не повинен намагатися одержати несправедливі переваги над іншими членами і повинен здійснювати свою діяльність таким чином, щоб уникнути професійних конфліктів з іншими членами Асоціації.

   Стаття 10. Член АФН (р) У прагне здійснювати свою діяльність на високопрофесійному рівні, бути інформованим у питаннях, пов'язаних з ринком і законодавчою базою в області нерухомості на регіональному і професійному рівні, а також суворо дотримуватися норм і правил, що приймаються АФН (р) У з метою створення іміджу професії.

   Стаття 11. Член АФН (р) У повинен вживати всі заходи для виключення серед членів Асоціації будь-якої діяльності, яка може дискредитувати членство в Асоціації, ріелторський рух, професійну діяльність.

   Член Асоціації повинен сприяти органам управління у здійсненні своїх функцій в галузі регулювання операцій з нерухомістю.

   Стаття 12. Член АФН (р) У не повинен використовувати методи недобросовісної конкуренції по відношенню до інших організацій і фізичних осіб, які працюють на ринку нерухомості. Заняття промисловим шпигунством несумісне з членством в АФН (р) У.

   Стаття 13. Член АФН (р) У повинен представляти об'єктивну інформацію в проведених рекламних компаніях, виданнях каталогів і інших формах інформування населення.

   Стаття 14. Член АФН (р) У не повинен свідомо або необачно робити необ'єктивні або ті що вводять в оману заяви щодо конкурентів, їх справ або ділової практики.

   III Розділ. Відповідальність за порушення Кодексу етики.

   Стаття 15. В разі звинувачення члена АФН (р) У в порушенні Кодексу етики АФН (р) У, фінансових та інших зобов'язань, сторона яка зазнала шкоди може, а якщо це член АСН (р) У, то зобов'язаний звернутися до комітету з членства та етики перш, ніж звертатися в судові органи.

   Стаття 16. В разі виявлення та підтвердження фактів порушень Кодексу етики АФСН (р) У, фінансових та інших зобов'язань членів АФН (р) У, Рада Асоціації або Рада стратегічного планування та оперативного управління може прийняти рішення про громадський осуд члена АФН (р) У, прийняти рішення про відшкодування завданої моральної або матеріальної шкоди і, у винятковому випадку, про виключення з членів АФН (р) У.

   Стаття 17. Член АФН (р) У має право оскаржити будь-яке неправомірне рішення виконавчих органів АФН (р) У в судовому порядку.